SOLO LATINO

Užsiėmimai skirti moterims, norinčioms padailinti kūno linijas, susipažinti su įvairiais šokių ritmais, įvaldyti plastiškumo, grakštumo ir moteriškumo meną.

Solo Latino pamokose šoksime:

  • salsą
  • bachatą
  • cha cha cha
  • sambą
  • rumbą
  • džaivą

Mūsų tikslas – panaudojant skirtingus muzikos ritmus, šokių choreografijas išmokyti jus valdyti ir jausti savo kūną, pamilti jį dar labiau, pritaikyti pamokų metu įgytas žinias gyvenimiškose situacijose.

BL šokio studijoje laukiame visų, norinčių pasikrauti geros energijos, patobulinti laikyseną ar tiesiog aktyviai praleisti laisvalaikį.

PORINIAI ŠOKIAI

Estetiški, jausmingi ir niekada neišeinantys iš mados.

Užsiėmimų metu damos mokysis atrasti savo prigimtinę eleganciją, grakštumą ir žavesį, pagražinti laikyseną, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir atskleisti moteriškumo paslaptis. O džentelmenai turės galimybę išmokti pakerėti bet kurią moterį užtikrintais šokių judesiais ir atletiška laikysena.

Mokysimės šokti:

čia čia čia            lėtą valsą

salsą                    argentinietišką tango

rumbą                 fokstrotą

bachatą               vienos valsą

svingą                 kvikstepą

Pasimatymas, vestuvių ar gimtadienio šventė –  BL šokio studijoje išmoksite nepriekaištingai šokti esant bet kokiai progai. Taip pat kviečiame poras, norinčias suteikti vienas kito prisilietimams naują atspalvį ir suteikti daugiau džiaugsmo ir netikėtumo kasdienybei.

Pakvieskite savo antrąją pusę į  pirmą šokių pasimatymą!

BACHATA PAMOKOS

Bachata – vienas aistringiausių ir jausmingiausių Lotynų Amerikos šokių.

Šio šokio žingsneliai paprasti ir elegantiški, šokami ir su savo partneriu, ir jį keičiant treniruotės eigoje, todėl užsiėmimo metu tikrai neliksite vienas ar viena.

Keičiant choreografiją ir porų išdėstymą šokių aikštelėje ratu Bachata tampa žaismingo laisvalaikio pramoga. Šis šokis yra mėgstamas socialiniuose vakarėliuose, lengvai šokamas tarp įvairaus amžiaus porų. Meilė Bachatai prasideda jau nuo pirmų muzikos ritmų.

UŽSIĖMIMAI VAIKAMS

Treniruočių metu panaudojant įvairius pratimus ugdoma disciplina, skatinamas aktyvumas, gerinama sveikata, lavinama atmintis ir motorika.

Kviečiame vaikus prisijungti prie gausaus būrio šokėjų šeimos – užmegzti naujas draugystes ir išlaisvinti kūrybiškumą treniruočių metu!

SPORTINIAI ŠOKIAI

Sportiniai šokiai – profesionalus sportas, todėl siekiame motyvuoti vaikus, ugdome meilę sportui ir šokiui nuo pat pirmų pamokų. Užsiėmimų metu lavinami ne tik sportiniai gebėjimai, bet ir mokinama kaip siekti užsibrėžto tikslo, džiaugtis mokymosi procesu ir pasiekimais. Studijoje dirba kvalifikuoti treneriai, kurių tikslas – ugdyti kiekvieną vaiką individualiai, nepaveikiant jo asmenybės.

AKTYVŪS ŠOKIAI VAIKAMS (KAIP ZUMBA KIDS)

Aktyvios treniruotės vaikams (kaip Zumba Kids) – tarsi kolumbietiški fitneso vakarėliai – per 18 metų spėję išpopuliarėti bene visame pasaulyje!

Technologijų amžiuje vis svarbiau tampa įsileisti į gyvenimą judesį ir sportą, todėl aktyvūs šokiai – linksma ir naudinga veikla jaunimui. Kadangi ankstyvame amžiuje suformuoti įpročiai dažnai lydi visą gyvenimą, BL šokio studijoje stengiamės treniruotes paversti vieta, į kurią kaskart vis labiau norisi grįžti.

„Sportuodami stiprinsite viso kūno raumenų tonusą, sumažinsite įtampą, skatinsite produktyvesnę smegenų veiklą mokantis naujus judesius. Prižadame, jog šypsositės ir prakaituosite vienu metu! Ateikite ir įgykite malonią ir naudingą priklausomybę!“

KITOS PASLAUGOS

Vestuvinis šokis

Specialiai jums sukurta choreografija pagal pasirinktą arba trenerių parinktą muziką.

Mes žinome, su kokiomis emocijomis ir jauduliu ateinate į pirmą vestuvinio šokio pamoką, kiek drąsos ir užsispyrimo jums reikia. Todėl mūsų tikslas yra, kad vestuvių dieną galėtumėte jaustis atsipalaidavę, užtikrinti. Siekiame,  jog treniruotės, kaip ir jūsų ypatinga diena, būtų malonios ir kupinos gerų emocijų.

Nereikia mokėti šokti, svarbiausia turėti svajonę ir mes padėsime ją įgyvendinti!

Šokių pamoka šventės metu (mergvakaris, gimtadienis, įmonės renginys ir kt. )

Jeigu savo šventėje norite staigmenos su šokio elementais –  ši paslauga kaip tik jums! Tai puikus būdas nustebinti šventės dalyvius ir pagyvinti renginį. Studijos treneriai pasiūlys programą, jus dominančia tematika.

Individualios pamokos

Užsiėmimo metu trenerio dėmesys skiriamas tik jums.

Treniruočių metu mokytojas dalinasi ilgamete patirtimi, kad padėtų pasiekti norimo tikslo. Tai padaryti labai paprasta, kai kiekviena praleista minutė ant parketo skirta jūsų asmeniniam tobulėjimui.

Šou programa jūsų šventei

Profesionalių šokėjų teatralizuotas pasirodymas renginio metu. Siūlome įvairiausią programą, nuo elegantiškų iki aistringų šou pasirodymų, kurie puikiai tiks vakaro akcentui ir kulminacijai.