BEATRIČĖ SKABICKIENĖ

Studijos įkūrėja, kvalifikuota šokių trenerė ir choreografė, baigusi KKA sporto pedagogikos studijų programą, įgyjusi edukologijos laipsnį ir sportinių šokių trenerio kvalifikaciją. VDU ekonomikos ir vadybos fakultete gavusi verslo administravimo magistro laipsnį, praėjusi šeimos, sporto, bendros ir socialinės psichologijos mokslus. Beatričė turi 20 metų patirtį kaip profesionali šokėja ir šokių trenerė, iš jų dvejus metus Vokietijoje. Lietuvos ir tarptautinių varžybų dalyvė, Europos ir pasaulio grupinių šokių finalininkė.

Miesto šventės „Šokantis senamiestis“ idėjos autorė, didelių ir mažų renginių organizatorė.
Beatričė išbandžiusi šokio meną teatro scenose, aktorystės meną televizijose, taip pat turėjusi įdomią patirtį kaip grožio konkurso choreografė ir dalyvė.

Beatričė teigia:
„ Didžiausias įvertinimas, kai matai žmonių nuoširdžias emocijas šokant, jų šypsenas, užsispyrimą, tobulėjimą, atsipalaidavimą, kai šokis tampa kad ir maža, bet gyvenimo ir kasdienybės dalimi.“

LAURA BRUŽAUSKAITĖ

Sportinių šokių šokėja ir trenerė. Šokio ritmu gyvena 15 metų, mokėsi ir vis dar tobulina žinias pas geriausius Lietuvos bei pasaulio trenerius. Daugkartinė Lietuvos Sportinių Šokių Federacijos ir World Dance Sport Federation varžybų finalininkė.

,,Šokis man yra kur kas daugiau nei paprasti žingsneliai, man tai – galimybė išreikši save. Šokdama jaučiuosi laimingiausia ir labiausiai savimi. Jaučiu didžiulę aistrą tam, ką darau, ir noriu ja dalintis su kitais.”.